Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het tweede dikke boek <p>'Koek koek Vos en Haas', 'Dag Vos, dag Haas' en 'Een echt zwijn is stoer' in één dik boek.</p> <p>Vos is zoek.
Haas mist hem.
Maar Uil weet ... »
Vos en Haas Gevoelig dierenverhaal van Sylvia Vanden Heede met prachtige illustraties van Thé Tjong Khing;;;Een boek waarmee beginnende lezers het hele eerste leerjaar ... »
De sprookjesverteller - Russische sprookjes <p>Rusland is enorm, en de verhalen die ervandaan komen zijn net zo divers en wijds als het land zelf. Meesterverteller en -illustrator Thé Tjong-Khing verz... »
Een echt zwijn is stoer <p>Ever heeft een strak pak aan.
Wat ziet hij er stoer uit!
Hij rent en springt.
Hij puft en hijgt.
'Wat doe je toch Ever?' vraagt Vo... »
Vos en Haas doeboek 2 <p>Ga samen met Vos en Haas aan de slag in dit leerzame doeboek. Dit is het tweede doeboek van het populaire duo, gericht op kinderen met al enkele maanden l... »