Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De spionne Voormalig spion Maggie Bird kwam naar het kustplaatsje Purity om haar verleden achter zich te laten nadat een missie tragisch mislukte. Tegenwoordig leeft ze... »
Meisje vermist <p>Kat Novak, patholoog-anatoom, moet in een paar dagen tijd sectie verrichten op de lichamen van twee jonge vrouwen die op verschillende dagen in een steegj... »
Onder het mes Het gebeurt niet elke dag dat er een collega voor je ligt op de operatietafel, dus is anesthesist Kate Chesne onwillekeurig nóg zorgvuldiger dan anders. Nie... »
Het stille meisje <p>In Bostons Chinatown wordt de hand van een vrouw gevonden. Haar lichaam wordt verderop aangetroffen met een bijna afgehakt hoofd. Twee zilvergrijze haren ... »
De Tavistock-verhalen (1) HET SPOOR TERUG - Beryl Tavistock weet niet beter, of haar ouders zijn doodgeschoten. Dan wordt haar verteld dat haar vader haar moeder heeft omgebracht ... »
Tess Gerritsen Twee spannende verhalen van Tess Gerritsen in één bundel!
(1) DICHT OP DE HIELEN
Sarah Fontaine is nog maar net getrouwd wanneer ze een sch... »
De studente <p>Taryn Moore is jong, mooi en briljant... Waarom zou ze zelfmoord plegen? Wanneer rechercheur Frankie Loomis de fatale duik van het balkon onderzoekt, denk... »
Meisje vermist Vuilnismannen vinden in een steegje de lichamen van twee jonge vrouwen en forensisch arts Kat Novak moet ze onderzoeken. Op het eerste gezicht hebben de twee... »