Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verborgen verhalen Verborgen Verhalen is een juweeltje, niet alleen vanwege de liefdevolle vormgeving en aansprekende illustraties van Paul Oole, maar ook vanwege de unieke ver... »
Stormvaart Het is 1691. Chris droomt ervan zeeman te worden, net als zijn vader. Deze is nooit van zijn laatste reis teruggekeerd, en zijn moeder is inmiddels hertrouwd... »
Oorlog in inkt Vrijheid vinden we nu heel gewoon, maar hoe was het voor kinderen en jongeren om de Tweede Wereldoorlog mee te maken? Dat weten we door hun dagboeken.
Hoe vo... »
Roeien naar de Volewijck Suzanne Wouda schreef met Roeien naar de Volewijck een beeldende historische roman over Amsterdam en Haarlem in de zeventiende eeuw, het Burgerweeshuis en he... »
Verschoppelingen Het is donker. Alleen de plek waar het vuur was, licht zwak op. Daniel is nog wakker. De enige, aan al het gesnurk te horen. Steeds als hij zijn ogen sluit, ... »
Oorlog in inkt Vrijheid vinden we nu heel gewoon, maar hoe was het voor kinderen en jongeren om de Tweede Wereldoorlog mee te maken? Dat weten we door hun dagboeken.
Hoe vo... »
Zwart water 'Mattias?'Hij opent zijn ogen. Jansje buigt zich over hem heen in het schemerdonker van de kamer en kijkt alsof ze de duivel heeft zien dansen op het kerkhof... »
Een echte held Het is 1068. De ridder van Boeljon wil een tapijt voor aan de muur van zijn kasteel. Met al zijn heldendaden erop. De moeder van Friede moet dit tapijt maken... »
Het stormt, zoals zo vaak op het eiland. Alleen deze keer breekt de dijk door. Vanaf een duin ziet Mattias met zijn moeder, zus en broertje d... »
Maria <p>Nadat hij door Prins Maurits tot levenslang is veroordeeld ontsnapt Hugo de Groot in 1621 uit Slot Loevestein, verborgen in een boekenkist. Het plan ervoo... »