Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Opvoeden tot zelfvertrouwen <p>Elke ouder wil dat zijn kind gelukkig is, goed in zijn vel zit en met vertrouwen in het leven staat. Maar tussen wensdroom en realiteit gaapt soms een klo... »
Het saaiste boek ter wereld <p><em>Opgepast! Dit boek is saaaaaaai! Niet openen hoor!</em></p> <p><em>Of ben je toch benieuwd naar het verhaal, waar je eigenlijk niet benieuwd naar moet... »
Pjotter zegt altijd ja Pjotter wil aardig zijn en zegt daarom altijd ja. Maar hij vergeet daardoor soms lief te zijn voor zichzelf. Daarom vraagt hij raad aan een wijze uil.Een war... »
De voelsprieten van Neel Geschreven door Steven Gielis, lector in de orthopedagogie. Voor kinderen vanaf 5 jaar.Neel heeft twee wonderbaarlijke voelsprieten. Ze zijn oogverblindend. ... »