Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Schrijvers gaan niet dood Bundel met zeventien interviews met zwart-witportretfoto's: negen met Vlaamse en acht met Nederlandse auteurs: Paul de Wispelaere, Ivo Michiels, Henk Romijn ... »
Surf Tribe Met Surf Tribe toont fotograaf Stephan<br/>Vanfleteren dat de surfcultuur veel<br/>meer omvat dan louter sport en<br/>competitie. Surfen gaat ook over het<br... »
Portret 1989-2009 Unieke portrettenreeks van de Belgische topfotograaf Stephan Vanfleteren
Het is de opvolger van het succesvolle fotoboek Belgicum van Stephan Vanfleteren. B... »
Present PRESENT
Stephan Vanfleteren
“Ik was daar, ik was present.”
— Stephan Vanfleteren
Stephan Vanfleteren (°1969) is bij het
grote... »
Panamarenko <p>Panamarenko (1940-2019) is een van de meest tot de verbeelding sprekende beeldende kunstenaars aller tijden. Hij is zowel uitvinder als bouwer van vliegtu... »
Onuitgesproken Deze publicatie is een ode aan de liefde
en aan de kwetsbaarheid van het leven.
De foto’s en de teksten laten zien dat taal,
geheugen en mot... »
Flashback <p>Naar aanleiding van de 200ste verjaardag van het Mauritshuis Den Haag vroeg het museum aan zestien Nederlandse topfotografen om te reflecteren op hun were... »