Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zon, zee, oorlog Stephan Sanders begint zijn reizen doorgaans niet als reiziger maar als toerist met het idee van zon en zee. Hij gaat niet zozeer ergens naar toe maar laat i... »
Godschaamte In februari 2016 gaat Stephan Sanders voor het eerst sinds lange tijd naar de kerk. Niet voor een trouwerij of begrafenis, maar omdat hij moet van zichzelf. ... »
Iets meer dan een seizoen Iets meer dan een seizoen, 25 jaar... zo lang duurde de vriendschap tussen Stephan Sanders en Anil Ramdas. Ze betraden bijna tegelijk het openbare debat, ze ... »
Liefde is voor vrouwen Ik ben een geboren verteller, want de feiten spreken niet voor zich, die moeten ondertiteld worden, van voetnoten voorzien.De verteller in Liefde is voor vro... »
Toevalligheden, vingerwijzingen, voorzienigheid Toevalligheden, vingerwijzigingen, voorzienigheid.Over katholiek geloof, schaamte en de voorsprong van de homoseksueel.Frans Kellendonklezing 2022Sinds 1993 ... »
De man en zijn lichaam In sommige kringen is het nog steeds not done om het als man over je lichaam te hebben, of om het uitgebreid te showen; denk bijv. aan religieuze stromingen,... »
Van exclusief naar inclusief Hoe kan de wereld van de klassieke muziek inclusiever worden? Die vraag is in deze tijd misschien wel prangender dan ooit. Stephan Sanders ging op onderzoek ... »