Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
De Ultieme Bron Onze eigen geest, de ultieme bron van alle verschijnselen, creëert onze wereld en vormt ons bewustzijn van deze wereld. Omdat onze geest van nature tijdloos... »
De weg van het bamboe De shakuhachi, een fluit gemaakt van bamboe, was eeuwenlang het instrument van rondtrekkende bedelmonniken in Japan. In de 17e eeuw verenigden ze zich in de ... »
Ons wonderbaarlijke bewustzijn De tekst 'De grote vreugde van de wonderbaarlijke oorspronkelijke staat, vaak afgekort tot Mejung tantra, is een fundamentele dzogchen tekst voor de ati-yoga... »