Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dubbel spel <p>In 'Dubbel spel' van Simone Foekens werkt Marieke op de HR-afdeling van een foodproducent. Wat niemand behalve haar directe baas weet, is dat ze de vragen... »
Het roer om <p>In 'Het roer om' van Simone Foekens erft Christine een enorm geldbedrag en ze besluit haar leven om te gooien. Ze neemt ontslag, verhuist naar Twente en b... »
Hostel aan zee <p>'Hostel aan zee' van Simone Foekens vertelt het verhaal van Sara, die een eigen winkeltje heeft. De zaken gaan slecht, dus ze moet tijdens de zomermaanden... »
Zoals je bent <p>‘Zoals je bent’ van Simone Foekens gaat over drie vriendinnen die alle drie bijna vijftig worden. Anna, Agnes en Bernadette maken de balans op van hun... »
Teamwork Bij meester Vogel in de klas is het altijd chaos. Maar als de school mee... »
Verscheurd De jonge fysiotherapeut Annemieke, hoofdpersoon in 'Verscheurd' van Simone Foekens, heeft het goed naar haar zin in de praktijk waar ze werkt. Maar haar vrie... »