Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het meisje dat ik achterliet Het meisje dat ik achterliet (1963) van de veelgeprezen Japanse schrijver Shusaku Endo is een aangrijpende romanover de keuzes van jonge volwassenen die lere... »
Jezus <p>Gebaseerd op een nauwkeurige lezing van de vier evangeliën en met de sensibiliteit van de romanschrijver vertelt Endo het leven van Jezus, vanaf het mome... »
Deep River Offers a religious vision combining Christian faith with Buddhist acceptance in the story of a group of Japanese tourists who converge at the Ganges River in... »