Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn vriendje Tommie Weet jij wat Tommies bekendste uitspraak is? POEHOE!En wie zijn allerbeste vrienden zijn? Ieniemienie en Pino, klopt!Hij houdt graag mensen voor de gek. Voor... »
Monsters in de bus Een besnorde man stapt nietsvermoedend in de bus. En na hem een moeder met baby:De baby in de bus huiltweh weh weh.Weh weh weh.Weh weh weh.De baby in de bus ... »
Sesamstraat 18 liedjes en verhaaltjes over slapen. 20 liedjes en verhaaltjes over slapen. Als je eenmaal slaapt, is het zo... »
Dierendingen Bert heeft iets met duiven, Ernie heeft zijn rubberen eendje, Tommie heeft een visje… En zo hebben alle figuren uit Sesamstraat wel iets met dieren. Dieren... »
Sesamstraat Het gouden boekje van Purk Purk is de nieuwste en jongste bewonder van Sesamstraat. Ze is een baby, knalroze en het troetelkind van jong en oud. Ze zingt onverstaanbare liedjes en brab... »
Duizend dromen Al vele jaren maakt Henny Vrienten de muziek bij de liedjes uit Sesamstraat. De 33 geselecteerde liedjes op deze cd, die echt ergens over gaan, worden als va... »
Mijn vriendje Pino Mijn vriendje PinoWeet jij wat Pino's lievelingsdier is? Een hond! En wie zijn de beste vrienden van Pino? Ieniemienie, Tommie en Purk! Pino is gek op de kle... »