Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Aan de slag met Linux Aan de slag met Linux voor LPIC-1 is bedoeld voor iedereen die wil leren hoe je een Linux-systeem moet beheren. Voorkennis van Linux is niet nodig, enige alg... »
Aan de slag met Linux voor LPIC-1 Een Linux-systeem leren beheren? Aan de slag! <br/><br/>Over de inhoud<br/>In Aan de slag met Linux voor LPIC-1 komen alle facetten aan de orde waarmee een b... »
Aan de slag met Linux voor LPIC-1 In Aan de slag met Linux voor LPIC-1 komen alle facetten aan de orde waarmee een beheerder van een Linux-systeem te maken krijgt: * Linux installeren * ... »
Aan de slag met linux voor LPIC-1 Aan de slag met Linux voor LPIC-1 is bedoeld voor iedereen die wil leren hoe je een Linux-systeem moet beheren. Voorkennis van Linux is niet nodig, enige alg... »
De iPad2-gids De iPad2 is in de korte tijd dat hij beschikbaar is al een groot succes. Dat dit fraaie apparaat zijn nut bewijst voor privé gebruik staat buiten discussie,... »
Beginning the Linux Command Line This is Linux for those of us who don't mind typing. All Linux users and administrators tend to like the flexibility and speed of Linux administration from t... »
Aan de slag met Linux voor LFCS Dit product bestaat uit een boek inclusief website met hierop o.a. het online boek.‘Aan de slag met Linux voor LPIC-1’ is bedoeld voor iedereen die wil l... »
Google: kantoor in de cloud Van een zoekpagina op internet ontwikkelde Google zich tot een volledig geïntegreerde kantooromgeving in de cloud (op internet). Voor een gering bedrag word... »