Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Uitspraken ondernemingsrecht met annotaties. Deze nieuwe, geactualiseerde druk van Uitspraken Ondernemingsrecht... »
Van het concern Het concernrecht beschouwt vraagstukken van ondernemingsrecht consequent vanuit de invalshoek van het gebruik van meerdere rechtspersonen bij het vormgeven a... »
Voorbij NV en BV In deze inaugurele rede wordt de stelling betrokken dat corporate governance wel vergaande, nieuwe verantwoordelijkheden legt op de organen van de beursgenot... »
Uitspraken Ondernemingsrecht Dit boek is nog niet in productie genomen; de verschijningsdatum is derhalve nog niet bekend. »