Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat beweegt jou? Kom in beweging met zorginnovator Ruud Dirkse en vitaliteitscoach Olga Commandeur! Bewegen is belangrijk om gezond oud te worden: sporten, maar ook wandelen,... »
Had ik het maar geweten Alleen al in Nederland hebben zo'n 300.000 mensen dementie; in België ca. 150.000. Ruim 70 procent daarvan woont gewoon thuis. De cliënt zelf heeft slechts... »
Handig bij dementie <div>Er gaat veel achteruit bij mensen met dementie, maar één ding wordt beter: het gevoels- en emotieleven. In dit boek leggen de schrijvers uit hoe dat... »
Had ik het maar geweten <div>Iemand met dementie heeft maar beperkt ziekte-inzicht. Daarom is het van belang dat familie, vrienden en verzorgenden dit inzicht wel krijgen en ernaar... »