Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Muizeltje in de val Muizeltje woont in het groen. Naast de weg, tussen mooie bloemen en struiken. Al haar vriendjes wonen er ook. Maar op een dag raast er iets groots voorbij. E... »
Uitvinders Van het eerste wiel tot en met de modernste robot ... Het is allemaal begonnenmet een uitvinding.Maar hoe kom je van een idee tot een nieuw voorwerp?En welke... »
Holiday Origami Halloween Origami / Easter Origami / Christmas and Hanukkah Origami / Valentine's Day Origami /Independence Day Origami / Thanksgiving Orgiami »
Dinosaurussen uit het ei Hoe groot was het ei van een Maiasaura?Waarom legde een Citipati-vrouwtjehaar eieren in een kring?Waarom vind je dinosaurus-eieren in een stuk steen?Wetensch... »