Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een gevaarlijk spel Dit boek in de serie Zoeklicht dyslexie is speciaal ontwikkeld voor kinderen die moeite hebben met lezen. Het boek is leestechnisch eenvoudiger, terwijl het ... »
Het geheim van de vergiftigde hond Er gebeurt iets vreselijks. Mikes hond Senna wordt opeens heel ziek. Volgens de dierenarts is Senna vergiftigd. Mike is woedend. Wie doet nou zoiets?Samen me... »
Het geheim van Guus Guus is een heel goede keeper. En hij heeft ook altijd veel geluk. Guus Geluk noemen zijn vrienden hem. Guus weet wel hoe hij aan dat geluk komt. Hij heeft n... »
Laat me niet stikken Er is haast niemand naar de begrafenis van Kris' moeder gekomen. Het scheelde niet veel of Kris was er zelf ook niet geweest. Waarom zou hij ook? Zijn moeder... »
Laat me gaan! Het is het jaar 1900. Pier woont in een klein huisje op het platteland. Zijn zusje is doodziek, maar er is geen geld voor medicijnen. Dan geeft een onbekende... »
Bont! Bobbie is tegen bont. Hoe kun je nou dieren opsluiten in een kleine kooi en daarna vermoorden? En dat alleen maar voor zo'n stomme bontjas! Bobbie komt in ac... »