Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Poeperdje is een held Poeperdje gaat met zijn vader naar het strand, wat heerlijk is dat! Lekker zwemmen, spelen en een zandkasteel bouwen. Maar dan ziet Poeperdje opeens een meis... »
Het kringloopwinkeltje Iedereen brengt spullen naar Het Kringloopwinkeltje, waar Pieterjan nieuwe klanten dan weer heel blij mee maakt. Zo brengt Koen zijn oude ziekenauto, die ... »
De ark van Noach Marianne Busser en Ron Schröder hervertellen dit klassieke verhaal op poëtische wijze in woord en beeld. 'Het gaat over Noach, de ark en de regen en de die... »
Feest in groep drie <h1><em>Feest in groep drie</em> van Marianne Busser en Ron Schröder</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 3 - AVI M3</h2><p>V... »
Het grote voorleesboek <p>Een bundeling van de leukste, ontroerendste, grappigste en stoutste verhaaltjes en gedichtjes uit <em>Het grote boek voor de kleintjes</em>, <em>Het grote... »
Allemaal hondjes Van de golden retriever en de chihuahua tot aan de pitbull en de Deense dog... Ze komen allemaal voorbij in dit gezellige prentenboek! Tien versjes over tien... »
Het grote voorleesboek dat met je meegroeit <p>Over Bas die de poes wil afstoffen en Tom en zijn voetenschilderij. Over Lieke die de kippen gaat voeren en over Jan die een toren van kopjes bouwt. Over ... »
Liselotje viert feest! <h2>Prinses Liselotje is jarig!</h2><p><em>Liselotje is een meisje</em>
<em>en ze woont in een paleisje</em>
<em>in een land hier ver vandaan</em><... »
De keutelkampioen <p>Welk dier laat de meeste keuteltjes? En waarom zitten de vogeltjes toch in de bek van de krokodil, zonder opgegeten te worden? Vrolijke versjes over bijzo... »