Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De versjesboom <p><b>Het perfecte boek voor de Nationale Voorleesdagen 2020!</b>
Heel veel grappige, bijzondere versjes, geschreven door Marianne Busser & Ron Schröder en... »
Opa en oma Oelewapper redden het spookhuis Opa en oma Oelewapper gaan met Joep en Jetje naar de kermis. Na de zweefmolen willen ze in het spookhuis. Maar dan zien ze dat het spookhuis is gesloten! Kar... »
Een klap voor je kop <h1><em>Een klap voor je kop</em> van Marianne Busser en Ron Schröder</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 3 - AVI E3</h2><p>... »
Liefste oma dat ben jij set 4 ex. De liefste ... dat ben jij Dit zeer succesvolle schrijversechtpaar heeft op kinderboekengebied de afgelopen jaren een enorme staat van dienst opgebouwd. Hun ... »
Het heerlijke herfstboek <p>In deze heerlijke dikke voorleesbundel vind je de allerleukste voorleesverhalen over de herfst. Over hoe de herfst haar kleuren kreeg, over een knorrig bi... »
De voorleesfiets <p>Welkom bij de voorleesfiets met meer dan honderd boeken. Elke keer mag iemand in zo'n boek iets uit gaan zoeken: de tandarts of de timmerman, de herder, d... »
De reuzenpanda Dit najaar komen twee heel speciale logees naar Nederland: de reuzenpanda's Xing Ya en Wu Wen uit China. Ron en Marianne maakten voor de gelegenheid vrolijke... »
Een kind in de sloot <h1><em>Een kind in de sloot</em> van Marianne Busser en Ron Schröder</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 3 - AVI M3</h2><p>... »