Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pad van Kleren Pad van kleren: "Ik zie jou in mijn toekomst, jij ziet mij in mijn verleden." Zodra het doek opgaat, speelt Teun Meerman met overtuiging de rol van zi... »
Het grijze veulen Het grijze veulen: De onzichtbare kracht van liefde Lies en Koos Spijk wonen in Keutelaarshoek, een van de drie buurtschappen behorend tot Achterbroek... »
De Apenhof Barbara van Beek en Rik Ridderhof sporen onder de naam ‘Argus Research’ vermiste personen op. Ze worden daarbij geholpen door oud-politieman Johan Leferi... »
Nader naaar niets Nader Naar Niets, bijna 100 lichtgedichten: Lichtgedichten (light verse) reflecteren Roberts plezier inspiratie te vinden in de mogelijkheden welke de ta... »
sCrolumns ‘Robert schrijft ontspannen en intelligent met zowel kruidige als ongezouten maar bovenal relativerende humor.’Meer dan tweehonderd columns en een poplim... »
Aftellen tot de punt Aftellen tot de punt; 65 lichtgedichten: Lichtgedichten (light verse) reflecteren Roberts plezier inspiratie te vinden in de mogelijkheden welke de taal bied... »
sCrolumns ‘Robert schrijft ontspannen en intelligent met zowel kruidige als ongezouten maar bovenal relativerende humor.’Meer dan tweehonderd columns en een poplim... »
Plagwijk Plagwijk; dorp langs de rand van het land: Plagwijk is een kleine grensplaats die zich voortdurend bedreigd voelt in haar voortbestaan. Greet Assies,... »