Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lusthof Han Termeer stelt verwoede pogingen in het werk om zo spontaan, heidens en vanzelfsprekend mogelijk te worden en zet daartoe zijn voorgeschiedenis en tegenwo... »
Hoe laat is 't aan den tijd Hoe laat is 't aan den tijd? Wordt ook in de poëzie de natuur bedreigd door verstedelijking? Dichten Limburgse dichters anders? Hebben de Maximalen toch nie... »
De groene gravin ‘Alsof Albert Speer zich ermee bemoeid had.’ Althans zo ziet de Duitse Else Ahlsteen er volgens Titus Orbaan uit wanneer deze haar tijdens een gastdocent... »
Natuurlijk zou je het wel willen,
Florence Nightingale,
Zuster Immaculata,
troostend tijdens de bloedingen,
aft... »
Apenlier In <i>Apenlier</i> komen we iemand tegen die vergeefts een seksfilm probeert te ontrafelen, die contactloos aan het doodsbed van zijn vader zit, die ruziënd... »
Een winter vol verhalen Toen duidelijk werd dat ons een langere periode van thuisblijven, thuiswerken en thuis lezen te wachten staat, vroegen wij een aantal geliefde auteurs een ve... »
Bij bewustzijn In Bij bewustzijn (1996) heeft de dichter veel plaats ingeruimd voor bespiegelingen en persoonlijke inzichten. De toon van de meeste gedichten is rustig en d... »