Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De revolutie die niet doorging <p>In ‘De revolutie die niet doorging’ beschrijft Rob Hartmans de tragedie van Pieter Jelles Troelstra. In november 1918 breken er tal van revoluties uit... »
Rode kameraden <p>De twintigste eeuw was de ‘eeuw van de ideologieën’, politieke bewegingen die een totale omwenteling van de politieke en maatschappelijke verhoudinge... »
Freek In 'Freek' beschrijft en analyseert historicus Rob Hartmans de ideeën van Freek de Jonge en plaatst hij ze tegen de achtergrond van de ontwikkelingen die Ne... »