Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kerk is fantastisch! <p>De beschrijving van de kerk die Rik Torfs in ‘De kerk is fantastisch’ geeft, is niet altijd mooi. Vaak wel. Maar de kerk is ook een plaats van verrott... »
Aarzelend wenkt de nacht Waarom zijn wij eerder een volk van schilders dan van beeldhouwers? Blijft Bart De Wever de grootste partij van Vlaanderen? Gelooft u al in God? Is er nog le... »
Tegentijds eigendraads Met zijn eigenzinnige blik op de actualiteit is rector en voormalig senator Rik Torfs een van de scherpste opiniemakers van Vlaanderen. Of het nu gaat over p... »
Tijdgeest 'Dat is toch niet meer van deze tijd!' We horen het vaak. Maar wat betekent het nu precies? Hoe kunnen we de tijd waarin we leven beter begrijpen? Laten we e... »
Kardinale deugden Nu we de totale vrijheid hebben bereikt, heeft het weinig zin meer om over zonden te spreken. Als vanzelf wordt het toch weer interessant om over deugden na ... »
Lof der lankmoedigheid Mannen verliezen het pleit van vrouwen.Vrouwen worden minder mooi.Professoren zijn niet langer verstrooid.Kunstenaars verwerpen schoonheid.God is op zoek naa... »
Over morgen Declinisten vrezen dat de wereld om zeep is. Ecofundamentalisten wenden de klimaatcrisis aan om een vervreemdende levenswijze op te leggen. Populisten en col... »
Tegentijds eigendraads Met zijn eigenzinnige blik op de actualiteit is rector en voormalig senator Rik Torfs een van de scherpste opiniemakers van Vlaanderen. Of het nu gaat over p... »
Het Vaticaan <p>Voor een zesdelige tv-serie over het Vaticaan kreeg de eminente kerkjurist Rik Torfs de unieke kans om te spreken met de gezagdragers in het hart van het ... »