Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wie ben ik zonder jou Ik dacht toch zeker een jaar lang na mijn vaders dood dat hij op wereldreis was en dat hij zo de kamer in kon stappen. Ik had altijd een masker op: vrolijk, ... »
Waar ben je nu, Zie jij me nog? In dit boek heeft het sprokkelvrouwtje verhalen gesprokkeld die over de dood gaan. Ze zijn als inspiratie te gebruiken, om voor te lezen, thuis en op school ... »
Weg van mij er is iemand doodgegaan die jij kent. Misschien gaat het om je vader of moeder, je broer, zus of iemand anders uit jouw familie. Als deze persoon zelf een ei... »
Ben je hier of ben je daar? Dit boek is gemaakt voor jou. Jij hebt iemand verloren om wie je veel geeft of die je goed kende. Het verdriet gaat niet zomaar over en je hebt er ook niet a... »
Ik hou je nog even vast Niet alleen huilen en verdriet is normaal. Het is ook heel gewoon als je boos bent. Misschien wil je soms wel tegen van alles aanschoppen of heel hard schree... »
Herbergen van verlies In dit boek word je als lezer meegenomen op de tocht door het rouwlandschap na een ingrijpend verlies. Mensen zijn op zoek naar een plek waar hun verhaal ver... »