Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Op afstand <p>In 'Op afstand' van Ria van der Ven-Rijken zijn Franka en Joost gelukkig getrouwd. Ze hebben drie kinderen en ondertussen ook al een handjevol kleinkinder... »
Soms gaat het anders In ‘Soms gaat het anders’ van Ria van der Ven-Rijken is Ellis dol op kleine kinderen en haar baan als leidster bij kinderdagverblijf De Regenboog is haar... »
Alles heeft zijn tijd De welgestelde Celine erft in ‘Alles heeft zijn tijd’ van Ria van der Ven-Rijken een huis van haar oudoom. Hoewel er flink gerenoveerd moet worden, is ze... »
Met tegenwind Mélanie Dumoulin is een succesvol fotograaf en is gelukkig getrouwd met Ricardo. Het leven lacht haar toe, totdat haar moeder Esther bekendmaakt dat ze wil ... »
Een kans voor Sietske In ‘Een kans voor Sietske’ van Ria van der Ven-Rijken voedt Sietske als alleenstaande moeder haar zoon Stefan op. Koen, Stefans vader, is voor zijn geboo... »
Op afstand <p>In 'Op afstand' van Ria van der Ven-Rijken zijn Franka en Joost gelukkig getrouwd. Ze hebben drie kinderen en ondertussen ook al een handjevol kleinkinder... »
De familieband De familieband van Ria van der Ven-Rijken is een krachtige roman in de sfeer van Het familiediner Na het overlijden van haar moeder koopt Fleur in goed overl... »
Crisis Flora Jongergouw werkt parttime als kapster in de zaak van haar schoonzusje en beste vriendin Isabel. Ze lijkt gelukkig getrouwd met Hugo, heeft twee lieve k... »