Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Fokke & Sukke Het Afzien van de jaren nul John Reid (1968), Bastiaan Geleijnse (1967) en Jean-Marc van Tol (1967) studeerden in Amsterdam toen zij in 1993 door studentenweekblad Propria Cures werden ... »
Fokke & Sukke scheurkalender 2013 Fokke & Sukke Scheurkalender 2013<br/><br/>Geen dag zonder kwinkslag! De Fokke & Sukke Scheurkalender is al jaren een van de populairste Scheurkalenders van ... »
De historische canon van Fokke & Sukke In oktober 2006 lanceerde de Commissie Van Oostrom De historische canon, vijftig 'vensters' op de culturele geschiedenis van Nederland. De canon oogstte veel... »
Aan de drank Een bundeling van de grappen die in de loop der jaren door Fokke & Sukke zijn gemaakt over wijn, bier, wodka, rum en andere alcoholische dranken. »
Fokke & Sukke Fokke & Sukke Scheurkalender 2014 : begin iedere dag met een lach! De Scheurkalender bevat heel veel nieuwe cartoons en is must voor iedereen die van WC-eend... »
Het afzien van 2015 Het traditionele overzicht van alle hoogte- en dieptepunten van het afgelopen jaar. Geliefd cadeautje van Sinterklaas en Kerstman. »