Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jaguarman Op zijn 28ste ontmoet Raoul de Jong zijn Surinaamse vadervoor het eerst. Ze praten hetzelfde, bewegen hetzelfde en gelovenallebei in wonderen. Dan vertelt Ra... »
Dagboek van een puber Lief dagboek, de conclusie die ik na vandaag kan trekken: ik zit in de klas met een stel massakonijnen die absoluut niet bij mij passen. Ik voel me eenzaam, ... »
Gesprekken met opa In veel opzichten zijn Raoul de Jong en zijn Groningse opaelkaars tegenpolen. Opa Ep is een witte man van 90, die zijn heleleven niet hoefde te koken of scho... »
Jaguarman Op zijn 28ste ontmoet Raoul de Jong zijn Surinaamse vader voor het eerst. Ze praten hetzelfde, bewegen hetzelfde en geloven allebei in wonderen. Dan vertelt ... »
Vrij Van sneeuwklokjes verzamelen tot showworstelen, en van fanatiek pijproken tot fidgets verzamelen. Nederlanders doen véél meer in hun vrije tijd dan alleen ... »
De grootsheid van het al ‘Nu ga ik in jouw naam alles doen wat wij samen niet meer kunnen,’ beloofde Raoul de Jong aan zijn hond Puck, tijdens Pucks begrafenis. Maar negen maande... »
Dat wij zongen Caraïbische schrijvers zijn in het verleden op verschillende manieren onzichtbaar gemaakt. Ze zijn doodgezwegen, gecensureerd, of op aparte 'Suriname-', 'An... »
De grootsheid van het al ‘Nu ga ik in jouw naam alles doen wat wij samen niet meer kunnen,’ beloofde Raoul de Jong aan zijn hond Puck, tijdens Pucks begrafenis. Maar negen maande... »