Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Echte liefde is... Echte liefde is...samen de wereld trotseren, de koffie maken zoals jij hem het liefst lust, de taken verdelen, slapen in jouw T-shirt, een dekentje over je h... »
Rory De Raaf - Detective Hallo. Ik ben Rory De Raaf. En ik ben een échte detective. Mensen vragen me al eens: ‘Rory, hoe word je nu zo’n échte detective’? En dan antwoord ik ... »
Dinsdag: De vloek van de blauwe puistjes Dex Kandoe en zijn klasgenoten doen mee met de finale van het Schoolkampioenschap Bekkentrekken. Spannend! Ze zijn al eeuwen aan het oefenen, want ze willen ... »
Dinsdag: De vloek van de blauwe puistjes Dex Kandoe en zijn klasgenoten doen mee met de finale van het Schoolkampioenschap Bekkentrekken. Spannend! Ze zijn al eeuwen aan het oefenen, want ze willen ... »
De ongelofelijkste ontdekkingsreizen - Kom alles te weten over de veroveringstochten van de Vikings, de ontdekking van Amerika, Marco Polo, de zoektocht naar de bron van de Nijl, expedities naar... »
Zo denken katten Van planten moet je proeven. Altijd.<br/><br/>De herkenbare en vaak hilarische illustraties in dit boek bevestigen wat kattenliefhebbers allang weten: katten... »
Rory De Raaf - Detective -De hondenbrigade Rory woont samen met zijn moeder en zijn altijd Boze Broer. Hij heeft één grote ergernis: niemand vertelt hem ooit iets. Zodat hij nooit van iets weet. En ... »