Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
RAAS KAL STEEKT VAN WAL In zijn debuut 'Raas Kal steekt van wal' bundelt columnist Raas Kal (1975) vijftig van zijn beste werken. Raas Kal is een nieuwsjunk, kantoorslaaf, liefhebbe... »
Burlesk ‘Burlesk’ is de tweede bundel uitgebracht door columnist Raas Kal. Zoals altijd neemt hij met vlijmscherpe pen het politieke landschap op de korrel en ve... »
De Glittergarage Max is jarig en krijgt van zijn opa een garage. Daarin blijkt Gerrit te wonen, een vrolijk mannetje dat niet groter is dan zijn duim. Gerrit beschikt over bi... »