Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De erfgaven Toen Nummer Negen door Nummer Vier werd bevrijd uit zijn cel, was Negen wild, gevaarlijk en klaar om te vechten. In <em>De erfenis van Negen</em> lees je hoe... »
De kracht van Zes 'Ik zie dit zo een nieuwe megasuccesvolle boekenserie worden à la Twilight en Harry Potter. [...] Als je Twilight goed vond, zul je hier zeker ook van genie... »
De vergeten verhalen Vóór Nummer Vier, waren er Nummer Een, Twee en Drie. Tot nu toe wisten we alleen dat de Mogadoren Nummer Een in Maleisië gevangen hebben, Nummer Twee in E... »
De val van Vijf De Gardes zijn eindelijk herenigd, maar zijn ze wel uit het juiste hout gesneden om de strijd tegen de Mogadoren te winnen?
John Smith, Nummer Vier, dacht da... »
Ik ben nummer Vier Volgens MTV News zou Ik ben Nummer Vier wel eens 'de nieuwe Twilight' kunnen worden. Ik ben Nummer Vier hield ook mij van het begin tot het einde in zijn gre... »