Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een complimentje met vleugels Een warm, liefdevol en bovenal inspirerend verhaal dat kinderen laat zien wat het geven van een complimentje allemaal teweeg kan brengen. Vanaf 5 jaar.Juul w... »
Ik voel me Voel jij je ook wel eens blij? Als je vlieger hoog in de lucht blijft of als je een ijsje eet. <br/>Dan krijg je pretlichtjes in je ogen, en kun je heerlijk ... »
Buitenstebinnen Voel jij je weleens alleen?Heb jij soms het gevoel dat je er niet bij hoort?Lach je soms wanneer je wilt huilen of lijken dingen makkelijker voor anderen dan... »
Papa, waar ben je? Als Dolores papa wil wekken, ligt hij niet in bed. Hij is ook niet op de badkamer of in de keuken … Waar ze ook kijkt, ze kan papa niet vinden. Waar is hij... »
Zoo kan het ook De dierentuindieren gaan iedereen eens flink voor de gek houden. Verkleedpartijtje! Het nijlpaard wordt een neushoorn, de beren vermommen zich als vissen en ... »
De poep en piesprinses Er was eens een prinsesje die het op een dag niet langer meer kon ophouden. Ik moet kakken, héél erg nodig kakken! riep ze uit. Toen haar vader, koning... »
Mijn papa heeft een piemel In dit boek maken kinderen op een heldere, leuke en interactieve manier kennis met het lichaam. Voor kinderen vanaf 5 jaar.Ook kinderen hebben vaak kriebels ... »
Je kunt niet kiezen op wie je verliefd wordt Een leerzaam en informatief boek over homoseksualiteit, diversiteit en inclusiviteit, dat kinderen leert om ruimdenkend en liefdevol naar de wereld te kijken... »
Overal en ergens De mama van Yolanda is overleden. Het ene moment ademde ze nog. Vlak daarna niet meer.Ze was er nog wel, maar toch ook weer niet. Waar kan haar mama nu zijn?... »
Aardbevingen willewete ... dat zijn informatieve prentenboeken die een antwoord geven op de vragen van jonge kinderen. Sommige onderwerpen staan dicht bij hen, andere ee... »