Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De fijnste plek van de wereld Haas zat met zijn konijnenvrienden op de top van de heuvel. Ze keken naar hun weiland. Dat zag er prachtig uit. ‘Wat denken jullie… is dit de fijnste ple... »
Kleine muis eet de maan Het was even wachten, maar nu is er dan eindelijk een vervolg op het succesvolle verhaal Kleine Muis zoekt een huis (Prentenboek van het Jaar 2008). <br/>Op ... »
En de maan lachte Een verrukkelijk telboek dat sprankelt als de sterren.Als de maan op een avond boven de boerderij op komt, ziet hij dat alles in de war is: dieren die hadden... »