Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dollemansrit met een Mighty Mite Bob Evers deel 54 Dollemansrit met een Mighty Mite Peter de Zwaan ISBN 9789082052343BE 54. Een hoofdingenieur in dienst van pa Evers is overstuur. Zijn Might... »
De vuurwerkramp van Harmen Saliger Op de dag dat zich in Enschede de vuurwerkramp voltrekt, besluit ondernemer Harmen Saliger zijn koffers te pakken en te verdwijnen. Zijn vrouw was die dag in... »
Prijsschieten op een premiejager De opdracht van pa Roos aan zijn zoon Arie en diens vrienden Jan Prins en Bob Evers was eenvoudig: 'Vlieg naar San Diego in Californië en maak een cruise op... »
Foutje in Pigeon Forge Rockne Paradise is een huurmoordenaar - en een hele goede ook. Hij werkt vooral voor Henry Faulk, die hem regelmatig van opdrachten voorziet. Dan krijgt Rock... »
Ontdekking van Mascha Tien kinderen uit de hoogste klassen van de basisschool hebben samen een geheime club die ze spottend Watjes Wereld noemen. Ze hebben ook een eigen clubhuis ... »
Het alibibureau Bekroond met de Gouden Strop! Peter de Zwaan beschrijft zijn hoofdpersonen, vaak kleine criminelen die opereren aan de rand van de maatschappij, op een dusda... »
Een zaak van vrouwen Op een eiland voor de kust van Florida ziet Jeff Meeks een foto van een vrouw in de krant. Ze is ernstig mishandeld en voor dood achtergelaten. Niemand weet ... »
Superslag in een supermarkt Na een serie kloppartijen in een Milaaans koelhuis zijn Jan Prins, Arie Roos en Bob Evers op zoek naar de gevluchte gangster Borrini.Op hun tocht naar Zuid-F... »
De meidenschuur Een minuut na sluitingstijd liep ik het filiaal van Wells Fargo uit, een halve minuut later lag ik languit op het grasveldje ernaast met een suizend hoofd, e... »
Bliksemacties bij de Buurserbeek Jan en Bob krijgen een karweitje in de maag gesplitst: ga naar het zomerhuisje van een man die naar Chili is getrokken om olifanten te voederen en kalefater ... »