Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kracht van oplossingen De kracht van oplossingen wordt met recht hét handboek voor oplossingsgericht werken genoemd. Sinds Peter de Jong en Insoo Kim Berg de eerste, Engelstalige ... »
Omgaan met bloosangst <Text textformat="02">Iedereen bloost wel eens en bijna niemand vindt het prettig om te blozen. Sommige mensen vinden blozen zo vervelend dat ze er een angst... »
Koken kun je leren Niet alleen kinderen maar ook volwassenen kunnen leren koken met behulp van dit praktische boek van Petra de Jong en Annette Fienieg! Stap voor stap zie je h... »
De kracht van oplossingen De kracht van oplossingen kan met recht het handboek voor oplossingsgericht werken genoemd worden. Deze vertaling van de internationale herziene editie bouwt... »
Kleine verhalen De schrijver van deze bundel was 9 jaar toen hij op de Veluwe hagedissen ontdekte. Gedreven door nieuwsgierigheid ving hij ze om ze daarna in een wasteil van... »