Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mammoth Freek Holtrust baalt als een vogel zonder nest. Hij ontsnapt maar net uit de droomwereld waar hij na zijn gevecht met Hedith Sjah Malik in gevangen zat. Zijn... »
De laatste kans op Kosmos Verleden.Eindelijk komt de grote droom van Alexander von Humboldt uit: een reis rond de wereld maken en onderweg zo veel mogelijk onderzoek doen. Hij begint... »
En garde! Verleden. Tycho Brahe, de Deense astronoom en alchemist uit de zestiende eeuw, wordt bedreigd door krachten uit de toekomst.Heden. De spanning tussen Ite en ... »
Nikola Tesla Vandaag de dag gebruiken we overal elektriciteit: via de lampen boven je hoofd, de tablet voor je neus, de koelkast in het stopcontact of de nieuwste elektri... »
Wijze woorden van Meester Kong Verleden, heden en toekomst komen samen. In een unieke mix van fictie en non-fictie reis je over de hele wereld én door de tijd. Deel drie in de spannende r... »
Leonardo da Vinci Van een plattelandsjongen groeide Leonardo da Vinci uit tot een wereldberoemd schilder. Maar wist je dat het Florentijnse genie daartussen nog zoveel meer he... »
Een snuifje radium Verleden, heden en toekomst komen samen. In een unieke mix van fictie en non-fictie reis je over de hele wereld én door de tijd. Een reeks voor nieuwsgierig... »
Alexander von Humboldt De serie ‘Knappe koppen’ laat jonge kinderen kennismaken met de grootste wetenschappers aller tijden. Deze keer: Alexander von Humboldt, de vader van de ... »
Marie Curie Op 7 november 1867 wordt in Polen een meisje geboren dat de wetenschappelijke wereld voorgoed zal veranderen: Maria Sklodowska. Ze is een kei in wiskunde en ... »