Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het roerige verleden van vestingstad Venlo Het roerige verleden van vestingstad Venlo is een naslagwerk over de vestingstad Venlo, en bestrijkt een geschiedenis van ruim vijf eeuwen.Het boekwerk besch... »
Gevonden Voorwerpen Peter Keijsers neemt je mee in de poëzie over de gemeente Venlo. Soms kritisch, soms humoristisch, en soms ontroerend. Maar altijd op het scherp van de sned... »
Door mien ouge Door mien ouge is een dichtbundel, geheel geschreven in het Venloos dialect.De bundel neemt u mee in de gedachtenwereld van de schrijver over zijn geboortestad. »
Vlucht van de adelaar De lezer wordt meegenomen naar het thuisland van de gepassioneerde Natasha. Nadat een mooie romance opbloeit, volgt een strijd om Natasha's vrijheid te reali... »
Lockdown De wereld gaat gebukt onder een nieuwe pandemie zonder genezing. Overal is paniek en chaos heerst in meer dan 180 landen over de hele wereld. Is dit een ziek... »
De klauwen van de adelaar Afsluitend deel van De adelaar en het serpent en De adelaar en de beer.Natasha heeft de relatie verbroken met de verteller. Maar niet alles is wat het lijkt.... »
De gilden te Venlo De gilden te Venlo geeft een historisch overzicht van de gilden die in Venlo hebben bestaan. In totaal heeft de Maasstad 22 gilden geteld, waarvan het oudste... »
De adelaar en het serpent De adelaar en het serpent is het verhaal over een schier onmogelijke liefde. Het verhaal speelt zich af in Mexico, het thuisland van de gepassioneerde Natash... »