Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De nieuwe moestuin De nieuwe moestuin van Peter Bauwens biedt een eigentijdse aanpak van biologisch moestuinieren op kleine schaal. In dit unieke boek staan twaalf bijzondere o... »
Waterkefir Melkkefir Lekker, gezond en zo klaarKefir is vooral bekend als een frisse, lichtzure drank op basis van melk. Dankzij de toevoeging van kleine kefirkorrels ('yoghurtbl... »
Moestuin in pot Kweek je eigen groenten en fruit in potten, bakken en zakken Iedereen wil een moestuin, maar niet iedereen heeft de ruimte of een tuin om eetbare planten te... »
Moestuin werkboek Dit moestuinwerkboek is een beetje anders. Er zitten 24 tuinverhalen in en een kalender vol tips, maar het belangrijkste deel van het verhaal... schrijf je g... »
Vijgen in de lage landen Vijgen: klinkt behoorlijk mediterraan en toch zijn de planten perfect haalbaar ook hier bij ons in de lage landen bij de zee. In dit boek vind je naast hun r... »
Taart uit eigen tuin Lekker, gezond en verrassend - heerlijke recepten op basis van groenten, fruit, kruiden en bloemen
Taart is feest! Zeker als je de ingrediënten voor deze l... »