Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De griezelbus Op een dag komt een beroemde schrijver op bezoek in de klas. 'Dus jij wil schrijver worden?' zegt hij tegen Onnoval. 'Zorg dan dat je verhaal niet in handen ... »
Meester Kikker '<i>Soms ben ik een kikker. Dat is mijn supergeheim. Niemand mag het weten, behalve jullie.'</i>
Sita, Wouter en de andere kinderen in de klas lachen. Leuke... »
Weerwolfraket Wrow! Dolfje en Noura gaan op reis in Leo’s helemaal zelf gebouwde raket. Daarmee kun je naar de maan, volgens Leo. Dolfje en Noura geloven erniets van. Ma... »
Vampier in de school <i>'Elke nacht heb ik dezelfde droom. Ik word wakker in het pikdonker. Dan wordt er op het raam ge klopt. Ik stap uit bed en loop naar het raam. Ik wil niet ... »
Een weerwolf in de Leeuwenkuil Als Dolfje zijn ogen opendoet, is het al licht.
De volle maan is verdwenen.
Om hem heen zijn allemaal wilde dieren.
Waar is hij? Wat is er gebeurd?
Dolfje en Noura Een piepende deur, krakende planken… Stiekem gaan Dolfje en Noura het verlaten huis van mevrouw Krijtjes binnen. Opeens klinken er voetstappen. Ze verstopp... »
Weerwolfbende Het is een duistere, donkere nacht.
‘Pas op, Dolfje,’ zegt opa weerwolf.
‘Er zijn... wezens op pad.’
Dolfje heeft ze ook gezien: enge
schaduwen met... »