Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dolfijnen vrij! Marijn wordt naar Florida geroepen om mee te werken aan de bevrijding van twee dolfijnen. Maar in dezelfde periode hebben in de streek enkele uiterst ongewon... »
De poorten van Atlantis In een lagune op Long Island komt een witte bultrugwalvis vast te zitten. Deze ongewone gebeurtenis zet het Bahamaanse eilandje in rep en roer. Gelukkig slag... »
Het geheim van de tempelier Bij het begin van de zomervakantie mag de twaalfjarige Bert mee met zijn vader, die vlak bij de tempelierhoeve in het West-Vlaamse Slijpe opgravingen gaat le... »
Het geheim van de tempelier Bij het begin van de zomervakantie mag de twaalfjarige Bert mee met zijn vader, die vlak bij de tempelierhoeve in het West-Vlaamse Slijpe opgravingen gaat le... »
De schat van de boekaniers Bloeddorstige zeerovers, met goud beladen galjoenen, verzonken schatten en onbewoonde eilanden! Iedereen droomt er wel eens van. Ook Marijn. In die tijd had ... »
Wraak in de catacomben Maandag, vroeg in de ochtend. Jeroen Ghijs, klassenleraar van 5B, wordt wakker in zijn hotelkamer. De man is opgelucht dat de laatste dag van de uitstap naar... »
Antiek marmer kleuren van het oude Rome Vanaf de tijd van keizer Augustus waren Romeinen verzot op schitterende kleuren. Massieve zuilen en beelden verrezen overal in de stad. Hele oppervlakken van... »
Water & wijn ‘Carpe diem’; twee alom bekende woorden van de grote Latijnse dichter Horatius. ‘Pluk de dag’ is de letterlijke vertaling. Vrij vertaald: ‘Geniet v... »
Het dolfijnenkind Als Marijn op een dag met de school een dolfinarium bezoekt, gebeurt er iets heel vreemds. Voor hij het goed en wel beseft, duikt hij in het water en zwemt h... »