Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lichterlaaie Louis besluit een gooi te doen naar het wereldrecord grafliggen:tachtig dagen onder de grond. Zijn bonte comité cafévrienden iser heilig van overtuigd dat ... »
Het interview - Weet je nog wanneer je dacht: nu wil ik verdwijnen?- Dat moment, Stephanie, staat voor eeuwig in mijn hoofd gegrift.- Er is zoveel over gespeculeerd, Elisa... »
Lichterlaaie Lichterlaaie speelt zich af in de jaren zeventig van de vorige eeuw, in een door en door Vlaams dorp uit die tijd. Wat een feest moet worden eindigt in een d... »
Opa sneeuwt “Kijk,” zegt opa, “ginder vliegen leeuwen.” Is dit liegen?Nee, hoor, hij zoekt gewoon naar meeuwen. Hapert, wil hetvan de daken schreeuwen, terwijl h... »
Radeloos en betoverd Rien à déclarer<br/><br/>Wallen onder ogen<br/>zo groot dat een<br/>douanier je vraagt<br/>om ze open te maken<br/>Rien à déclarer<br/>Hooguit<br/>een gr... »
Niets is waar en zelfs dat niet Pat Donnez interviewde in zijn carrire meer dan 600 boeiende Nederlanders en Vlamingen. Niets is waar en zelfs dat niet bundelt de beste gesprekken uit zijn ... »
Radeloos en betoverd Rien à déclarerWallen onder ogenzo groot dat eendouanier je vraagtom ze open te makenRien à déclarerHooguiteen groot gemisHoe kun je gemislaten zienbehal... »
Zot van Elsschot Adembenemende radioregistraties NRC Handelsblad 20090515Voor hen die nooit naar de Vlaamse radio luisteren zal het niets minder dan een feestelijke en roeren... »
Wonderlust Je kunt honderden redenen verzinnen om witheet van woede en verontwaardiging overhoop te liggen met de wereld. Elke dag. Wie bedenkt het om als president van... »