Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Geborgenheid---Recyclen Geborgenheid en recyclingDeze bundel laat zien wat het kind al meekrijgt tijdens de conceptie en de zwangerschap. Het kind neemt ook een eigenheid aan energi... »
Laat de trilling van liefde leven Liefde is een gevoel. Een gevoel dat voortkomt uit een trilling. Ieder gevoel heeft zijn eigen trilling. Soms voel je bij angst een trilling bij je borstbeen... »
Verlatingsangst en bindingsangst Wie kent het niet: de angst om verlaten te worden, of zich te binden? Iedereen zal zich wel eens verlaten hebben gevoeld door dood van een van de ouders in d... »