Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kennismaking In 1994 krijgt Nicolien Mizee les in scenarioschrijven van Ger Beukenkamp. Er ontvouwt zich een klassieke meester-leerlingrelatie. Nicolien ziet in Ger een b... »
De porseleinkast ‘Eigenlijk maakt het niet uit waar Nicolien Mizee over schrijft, elke letter die ze op papier zet is de moeite van het lezen waard.’ – VPRO Gids‘De ... »
Dwaalgast Naakt in de vliet springen. Heel hard schreeuwen. Op de grond vallen en kermend door de modder rollen. Dat is wat Nicolien Mizee wil als iemand haar goedbedo... »
Hoog en laag springen Dit vierde deel in de reeks faxenboeken van Nicolien Mizee beslaat de periode 1999-2000. Grote veranderingen staan op til. Haar eerste boek, 'Voor God en de ... »
De halfbroer Wanneer het leven je ineens toelacht, kan dat tot verwarring leiden. Onverwacht succes in het werk en een al even onverwachte liefde dwingen Marly Sanders to... »
Een licht bewoond eiland In <i>Een licht bewoond eiland</i> zijn we met de faxen aan Ger aanbeland in het jaar dat Nicolien Mizees eerste boek, <i>Voor God en de Sociale Dienst</i>, ... »
Moord op de moestuin Thijs en Judith zijn amper getrouwd wanneer Thijs een hartaanval krijgt. Op de dag dat hij thuiskomt uit het ziekenhuis slaan de buren aan het verbouwen. Sch... »
Toen kwam moeder met een mes en De halfbroer <i>Toen kwam moeder met een mes</i>, de alom bejubelde familiekroniek van Nicolien Mizee, is een schrijnend hilarische roman over een vrouw die zich losmaakt... »
Dwaalgast Naakt in de vliet springen. Heel hard schreeuwen. Op de grond vallen en kermend door de modder rollen. Dat is wat Nicolien Mizee wil als iemand haar goedbedo... »
Voor God en de Sociale Dienst "Ik heb maar één product en dat ben ikzelf. Mijn enige doel in het leven is om zo volmaakt mogelijk diegene te worden die ik voorbestemd ben te zijn. En da... »