Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn bullet journal eenhoorn In onze Mijn Bullet Journals krijg je naast een prachtige schone lei ook meteen een uitneembaar cursusboekje: de crash course. Dit is een mini-formaat boekje... »
Spiropuzzels In deel 5 van Spiropuzzels vind je 30 verborgen Hollandse iconen in spiraalvorm om in te kleuren. Spiraalpuzzels zijn onwijs verslavend. Spiraalpuzzels zijn ... »
De droomdierentuin De wonderlijke wereld van Juul wordt een nieuwe serie prentenboeken speciaal gemaakt voor nieuwsgierige aapjes die zich graag mee willen laten slepen in wond... »
Mijn Bullet Journal De basis voor een bullet journal is een leeg notitieboek met dotted papier. Een bullet journal heeft een vaste basis die je daarna verder kunt personaliseren... »
Mijn Bullet Journal De basis voor een bullet journal is een leeg notitieboek met dotted papier. Een bullet journal heeft een vaste basis die je daarna verder kunt personaliseren... »
Mijn bullet journal zwart goud In onze Mijn Bullet Journals krijg je naast een prachtige schone lei ook meteen een uitneembaar cursusboekje: de crash course. Dit is een mini-formaat boekje... »
Who in the room Verzamel al je vrienden en beleef een onvergetelijke avond!Na 'Truth or dare?', 'Never have I ever' en 'Would you rather' is er nu: 'Who in the room', een on... »
Maak het met strijkkralen Er is niets wat je niet met strijkkralen kunt maken, de strijkkraal is de bouwsteen van alles! Nicole, Linda & Denise zochten de leukste projecten voor je ui... »
999 vragen aan jezelf jaarboek Welkom in het 999 vragen aan jezelf jaarboek. Dit boek staat bomvol vragen over jezelf over het jaar dat achter je ligt. Het puilt uit met vragen over alle a... »
Een doosje vol mooie momenten Een doosje vol mooie momenten bevat 100 kaartjes met schrijfruimte die je zelf kunt vullen met de mooiste momenten. Vul bijvoorbeeld een heel jaar lang kaart... »