Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Speelpret voor baby In de eerste 12 maanden van zijn of haar leven ontwikkelt uw baby zich voortdurend. Zo leert uw kindje grijpen, lachen, kruipen Maar wist u dat u die ontwi... »
Hoera, een meisje! Een cadeauboekje voor kersverse mama's en papa'sHoera, jullie zijn mama en papa geworden!Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje.Lees d... »
Het leuke spelletjesboek voor baby en papa Originele spelletjes, troeteltips en knuffelideetjes speciaal voor papasVeel papa's voelen zich na de geboorte van hun kind een beetje onzeker. Bij mama lo... »
Het reuzeleuke papaboek Papa worden een mijlpaal in je leven! Een gebeurtenis die je hele leven verandert. In de loop der jaren zie je je kind opgroeien tot een snoezige dreumes, e... »
Het superleuke mamaboek Je bent mama! Proficiat!Of het nu je eerste kind is of je vijfde, de geboorte van een nieuw mensje blijft altijd een wonder. Je kleine baby zal snel opgroeie... »