Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kijk eens wat ik kan! Barend weet wel wat hij wil. Hij wil naar de kast.Deurtje open, deurtje dicht, kijken wat er nu weer ligt Een vrolijk verhaal op rijm van Nannie Kuiper, die ... »
Verjaardagskalender Iedere maand een toepasselijk gedicht en alle ruimte om mooie dagen en jarige jobjes te noteren. De allerbelangrijkste data die ieder jaar op dezelfde dag va... »
Verkleedfeest Hoera! Juf geeft een verkleedfeest en alle kinderen doen mee. Als ridder of als krokodil. Als heks of als prinses. Eerst houdt de klas een modeshow. Daarna g... »
Sinterklaas is jarig Sinterklaas is in het land. Juf bereidt zich met alle kinderen in haar groep voor op het bezoek van de Sint. Ze versieren de klas, bouwen een stoomboot, knut... »