Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De verboden tuin van toen Bart-Jan Vingervlugh (met h!) logeert met frisse tegenzin bij zijn kouwekakfamilie oom Bernard en tante Gisèl. Een deel van het grote landgoed is verboden t... »
Red de schapen! Luuk en Leila starten actie ‘Red de schapen!’ om de schapen van herder Tijs van de slacht te redden. Ze vloggen over de schaapskudde en hun avonturen ond... »
Beestenboel bij de boer Een vrolijk en informatief boekje (AVI M4) over het leven op en rond de boerderij. Al lezend en bladerend ontdekken kinderen waar voedsel vandaan komt en wat... »
De toversmid De vader en moeder van Mila maken veel ruzie. Mila heeft er buikpijn van. Daarom mag ze een poosje naar oma Ulla. Oma vertelt Mila een spannend verhaal over ... »
Pas op voor de blauwbil 'We gaan dromen vangen,' zegt juf Mai. 'Hoe doe je dat?' vraagt Tom. Juf Mai vertelt hoe dat moet. Ze maken een droomvanger. Enge dromen blijven erin hangen.... »
Volg de pijlen In dit toneelleesboek op AVI-niveau E3 lezen twee lezers de teksten hardop voor. Ze voeren samen een soort toneelstukje op. Wie leest het grappigst voor met ... »
De Droomfant Dit is een AVI strip voor beginnende lezers. Meneer Fop wordt wakker. Hij moet hard lachen. Hij heeft zo raar gedroomd! Dan kijkt meneer Fop uit het raam. Hi... »