Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Big BigMireille GeusOmslagillustratie: Mies van HoutLizzy is niet als andere kinderen. Ze kan er niet tegen als er iemand haar hoofd aanraakt, de troep in haar ... »
De ogen van Sitting Bull De ogen van Sitting Bull<br/><br/>Valentijn en zijn ouders wonen op een kleine etage. Veel ruimte hebben ze niet, maar dat geeft niet. Valentijn heeft zijn e... »
Trouwen! Trouwen! Hét foto-doe-boek over trouwen voor alle kinderen. Geschreven door Mireille Geus en geïllustreerd door Heleen Wilkens Naar idee van en in samenwer... »
Big Lizzy is niet als andere kinderen. Ze kan er niet tegen als iemand haar hoofd aanraakt, de troep in haar kamer moet altijd op dezelfde manier blijven liggen ... »
De ogen van Sitting Bull Valentijn en zijn ouders wonen op een kleine etage. Veel ruimte hebben ze niet, maar dat geeft niet. Valentijn heeft zijn eigen kamer, met zijn indianenverza... »
Zo schrijf je een kinderboek Droom jij van een carrière als kinderboekenschrijver? Lees dan Zo schrijf je een kinderboek van bekroond auteur en schrijfcoach Mireille Geus. In 20 stappen... »
Achter de façade Een verslavende leeservaring voor liefhebbers van psychologische romans
De plot is bedrieglijk eenvoudig, maar toch geladen. [...] overtuigend en ... »