Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een spoor van dood en verderf Het liefdespaar is getrouwd en heeft een huis laten bouwen op de plek, waar voorheen hun geheime ontmoetingsplek was, diep in het bos. Ze hopen hier samen ee... »
Tijdloze versjes Miranda Vos-Damen (1973) schrijft al jaren versjes over allerlei dingen die ze waarneemt. Vanuit haar hart en met liefde schrijft ze de rijmende woordenop pa... »
Ling en Luuk Ling en Luuk wonen naast elkaar. Ling is een Chinees meisje en Luuk is een Nederlands jongetje. Samen spelen ze elke dag en beleven de mooiste, grappigste en... »
Tijdloze versjes Miranda Vos-Damen (1973) schrijft al jaren versjes over allerlei dingen die ze waarneemt. Vanuit haar hart en met liefde schrijft ze de rijmende woorden op p... »
Hartsvriendinnen Dit boek is geschreven door Miranda die een dochter heeft van 21 jaar met het Syndroom van Down. Haar dochter Lisette is haar hartsvriendin en andersom. Lise... »
Hartverwarmend en ijskoud Mitchell en Amanda worden beide wakker op een andere plek. Er wordt hun verteld dat hun partner niet meer leeft. Ze zijn radeloos en beide willen daarom kost... »
Troostversjes Voor dierbaren die zijn heengegaanvoor iemand die alleen komt te staaneen troostversje voor ieders verdrietal is het maar even…dat je een lichtpuntje ziet »
Het geluk van de regen Lucia is een jonge vrouw van dertig jaar. Ze is schrijfster en werkt bij een populair roddelblad. Een man die een verleden met het blad heeft, wil wraak neme... »
Ling en Luuk De avonturen van Ling en Luuk. Ling en Luuk wonen naast elkaar. Ling is een Chinees meisje en Luuk is een Nederlands jongetje. Samen spelen ze elke dag en be... »
De schaduw van de zon Zon, zee en strand. Een nieuw begin, een nieuwe start. Amanda en Mitchell zijn voor de Yakuza gevlucht en willen ergens anders een nieuw leven opbouwen. Ze h... »