Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het eiland en andere gedichten Sprankelend als de Caribische wereld waarvan Michiel van Kempen de kenner is, opent Het eiland en andere gedichten met het titelgedicht. Een waaier van impre... »
Wat geen teken is maar leeft Op de grens van poëzie en proza schrijft Michiel van Kempen vaak lange gedichten die hoogst persoonlijk van toon zijn. Niet voor het eerst wordt de liefde i... »
REDUNDANCY: LAW IN EUROPE Law in Europe. European Labour Law in Practice. The clear objective of European law in relation to redundancy-defined in... »
Pionier en Rebel Albert Helman (1903–1996) is wel eens “de grootste Surinamer van de 20ste eeuw” genoemd. Hij was de schrijver van een groot en veelzijdig literair oeuv... »
Plantage Lankmoedigheid De onderwijzeres Indra probeert haar leven op te bouwen los van haar Missachtige verschijning archeoloog Doctor Bernhard offert aan zijn ambities graag zijn ... »
Welcome to the Caribbean, darling! de toeristenblik in teksten uit de (voormalige) Nederlandse West, Rede uitgesproken bij aanvaarding van het ambt van bijzonder hoogleraar West-Indische Lette... »