Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Topcollectie 8 (1) TROTS & BEGEERTE - Met een trots man is het kwaad kersen eten, vooral als hij ook nog intens naar je verlangt! En toch, soms is er een goede reden om je ... »
Met een arrogante man die niet veel later de meedogen... »
Onverbiddelijke eis Roque de Calvhos was haar grote liefde, en Angie meende dan ook ieder woord van haar huwelijksgelofte. Helaas bleken zíjn gevoelens minder oprecht. In plaat... »
Topcollectie 16 (1) MOOI & MEEDOGENLOOS Mooie, machtige mannen, bereid tot het uiterste te gaan om hun doel te bereiken. Zullen Cally, Cat en Laine erin slagen hen tot liefd... »