Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Schim van het Kwaad Het jaarlijkse Festival van de Zeven Winden betekent een zonnige start van april voor de inwoners van Zuidbaai. De vijf leden van de Bieb-bende vermaken zich... »
Paniek in de kas Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »
Het verdwenen eiland Kivamba Wanneer broers Noah en Finn op onderzoek uitgaanin de reusachtige kelder van Chateau Ravenhorst,vinden ze een oeroude landkaart. Deze toont hetmysterieuze en... »
Het spook van villa Donkerhout Marie Boe woont op Zilvermaaneiland, een sprookjesachtige plek waar de tijd lijkt stil te staan. Op een middag spoelt de geheimzinnige koffer van haar pas ov... »
De Toren van Enigma Het jaarlijkse zomerkamp in het Wilde Bos markeert het begin van een nieuwe reeks onverklaarbare gebeurtenissen voor de Bieb-bende. Wat een leuk uitje had mo... »
Het mysterie van de Gouden Feniks Tess, haar vriendin Kim, Noah, Finn en hun tante Lara gaan in China op zoek naar Xi’Bao, een lang verloren bergstad.Aan boord van de Trans Mongolië Expres... »
Schim van het Kwaad Het jaarlijkse Festival van de Zeven Winden betekent een zonnige start van april voor de inwoners van Zuidbaai. De vijf leden van de Bieb-bende vermaken zich... »
Echo in de tijd Sinds Darius een koepel over Zuidbaai heen heeft gezet, is het voor de Bieb-bende lastig om de schat te beschermen waar Darius op uit is. Hoe moeten ze nu bi... »
De Ravensleutel Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »