Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dédé bij nacht Déde la Canaille, Kiekeboes aartsvijand nummer één, komt vrij uit de gevangenis onder elektronisch toezicht. Zich van geen kwaad bewust, vieren Marcel en ... »
Wie A zegt Als er in Antwerpen drie mensen een voor een verdwijnen, krijgt Van de Kasseien het benauwd. Zal hij nummer vier worden? Heel lang geleden was hij immers bet... »
Een koud kunstje Een op Antartica ingevroren Napoleon wordt ontdooid door het Bonaparte-genootschap, om er een nieuwe wereldleider van te maken. Maar al snel duiken er proble... »
De snor van Kiekeboe Marcel Kiekeboe wordt door de Antwerpse Snorrenclub tot “Snor van het Jaar” gekozen, hij moet alleen nog even laten controleren of zijn snor wel echt is.... »
Tienduizend dagen De Kiekeboes worden uitgenodigd om een reis te maken naar Japan. Zij zijn echter niet de enige die naar het verre Oosten trekken: ook Mona gaat naar het land... »